Financování

Při financování vlastního bydlení je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné možnosti a potřebné informace. Jak se ale orientovat v záplavě nabídek bank a dalších finančních institucí? Financování bydlení a nákupu nemovitosti může být někdy tvrdý oříšek. Pokud navíc nejste zběhlí ve finanční oblasti, může pro vás žádost o hypotéku nebo úvěr být docela stresující záležitost. Jak se vyhnout zbytečným starostem? Nechte to všechno na nás.

Máme úzké osobní vazby na osoby z nejvýznamnějších bank a spořitelen financujících bydlení a díky spolupráci s naším hypotečním specialistou vám rádi bezplatně poradíme, jak co nejefektivněji a nejbezpečněji zafinancovat stavbu rodinného domu, nebo koupi vašeho pozemku. Zajistíme pro vás nejvýhodnější hypoteční úvěr. Rádi vám poradíme s úvěrem ze stavebního spoření, nebo s refinancováním hypotéky.

Pomůžeme Vám vyřešit exekuci na Vaší nemovitosti a najdeme společně to nejlepší možné řešení. Zapomeňte na časově náročné obíhání kanceláří a zjišťování informací na internetu. My se o vás postaráme a zajistíme, že vše proběhne hladce a v pořádku.

Na základě analýzy vašich možností vám navrhneme optimální způsob, jak řešit vaše sny o bydlení. Vždy tak, aby to neohrozilo vaše pohodlí a standardy, na které jste zvyklí.

Hypoportál

Pro nezávaznou kalkulaci využijte on-line kalkulačku.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit pro sjednání osobní schůzky s naším hypotečním specialistou.

 

Kontaktujte nás - pomůžeme Vám.

*
*
*
*
fullname: fname: lname: