Kdo jsme

prohídka nemovitosti s realitním makléřemMnoho našich negativních zkušeností a absence některých služeb na trhu nás natolik motivovaly, že jsme se rozhodli vstoupit na trh realit a nabídnout lidem jiný přístup v poskytování realitních služeb.

Naše realitní kancelář se proto spoléhá na slušnost, upřímnost a férovost. Naším hlavním cílem je co nejlépe poznat svého klienta a vnímat jeho potřeby. Ze zkušenosti víme, že nákupem či prodejem nemovitosti řešíme svou životní situaci, jako je například založení rodiny, dědictví, lepší dostupnost práce, rozvod atd.

Je důležité si uvědomit, že nákup nebo prodej nemovitosti pro nás znamená jednu z nejdůležitějších investic v našem životě. Nemovitost člověk kupuje opravdu jen párkrát v životě, někteří pouze jednou jedinkrát. Proto si dovolujeme nabídnout naše realitní a poradenské služby vytvořené přímo na míru Vám, našim klientům. Budeme rádi, pokud Vás povedou kespokojenosti a pozitivnímu zhodnocení Vaší životní situace.

dřevěný domek s párem v pozadíProto si velmi zakládáme na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abychom se stali opravdu osobními, či rodinnými realitními poradci, ke kterým se budou spokojení klienti rádi vracet.

Díky tomuto svazku víme, že můžeme svým klientům nabídnout komfortní servis realitních služeb a především partnera, na kterého se můžou kdykoli spolehnout.

Jsme zde proto, abychom Vám v těchto situacích poradili, udělali za Vás odbornou práci a ušetřili Vám starosti, peníze a hlavně čas, který můžete věnovat své rodině, koníčkům, či Vaší práci.

Pokud i Vy hledáte svého partnera v realitách, rádi Vám pomůžeme…