Naše služby

1 Akvizice a nábor nemovitostí

Součást naší práce tvoří oslovování potencionálních klientů, práce v terénu, ale i práce s klientskou databází. Nezbytné je i představení služeb a zjištění potřeb klienta.  Ovládáme i vypracování tržní analýzy nemovitosti na základě cenových map. Jednáme vždy na rovinu, spolehnout se tak můžete na brzký podpis zprostředkovatelské smlouvy na základě naší dohody a stanovení odměny za zprostředkování realitního obchodu.

2 Předprodejní příprava

V případě potřeby zajistíme úklid nebo drobné opravy nemovitosti, po dohodě s klientem realizujeme home staging. Interiér místnosti upravíme, nasvítíme a nafotíme tak, aby vypadal útulně a přitažlivě pro potenciální zájemce. Samozřejmě zajistíme také zpracování průkazu energetické náročnosti budovy, profesionální půdorys nemovitosti a kromě profesionálního nafocení i moderní videoprezentaci.

3 Zpracování prezentace a export na servery

Veškeré podklady zpracujeme do profesionální prezentace, zajistíme export na nejnavštěvovanější realitní servery, kde si jnemovitost mohou prohlédnout i tisícovky lidí denně. V dalším kroku spárujeme nabízenou nemovitost s poptávkou v interním systému.

4 Marketing nemovitosti

Marketing zahrnuje inzerci na nejvýznamnějších placených realitních serverech, pravidelné topování nabídky, instalaci prodejního banneru na nemovitost, placenou reklamu, příp. letákovou kampaň a tištěnou inzerci v místních médiích. Těmito prostředky chceme odlovit co nejširší veřejnost. Vše vždy probíhá na základě domluveného marketingového plánu, který si společně schválíme.

5 Realizace prohlídek

Následuje příprava dokumentace pro zájemce včetně její prezentace, energetického štítku apod. Před samotnou prohlídkou důkladně prověřujeme každého zájemce a zjištujeme základní údaje, motivaci ke koupi, způsob financování… Chceme, aby nemovitost. kterou jste nám svěřili do našich rukou, našla spolehlivého kupce nebo nájemníka, který se o ni dokáže postarat.

6 Pravidelný report klientovi

Klientovi vždy zasíláme pravidelnou zpětnou vazbu o vývoji realitního případu. Získáte tak analýzu úspěšnosti marketingových aktivit, výsledky inzerce a reklamy, rekapitulaci provedených prohlídek, další plánované kroky, příp. další doporučení. O průběhu prodeje nebo pronájmu tak budete míét vždy aktuální informace a nemůže se tak stát, že by vám něco důležitého uniklo.

7 Příprava a podpis smluvní dokumentace

Připravíme rezervační smlouvu, dohodu o složení blokovacího deposita, zajistíme vypracování kupní smlouvy, smlouvy o úschově (dle domluvy lze zajistit bankovní či notářskou úschovu). Zprostředkujeme samotný podpis smluvní dokumentace, podání návrhů na vklad na katastr, včetně zajištění kopií a následné uvolnění peněz z úschovy dle smluvních podmínek. Pro kupujícího zdarma vypracujeme přiznání k dani z nabytí nemovité věci. Kromě poradenství v realitách také ovládáme právní servis, takže si můžete být jistí, že naše smlouvy a dokumenty jsou v prvotřídní kvalitě.

8 Předání bytu a poprodejní servis

Připravíme předávací protokol, zápis aktuálních stavů energií (elektřina, plyn, voda), jejich přepis na nového majitele, přepis na SVJ, případně družstvu. Po předání nemovitosti se tak nový majitel nebo podnájemník může v klidu nastěhovat a prodávající nebo nájemce má po starostech. O všechno jsme se postarali my.