Naše služby

1 Akvizice a nábor nemovitostí

Oslovení potencionálních klientů, práce v terénu a s klientskou databází. Představení služeb a zjištění potřeb klienta. Vypracování tržní analýzy nemovitosti na základě cenových map. Podpis zprostředkovatelské smlouvy na základě dohody s klientem a stanovení odměny za zprostředkování realitního obchodu.

2 Předprodejní příprava

V případě potřeby zajistíme úklid nebo drobné opravy nemovitosti, po dohodě s klientem realizujeme home staging. Zajistíme zpracování průkazu energetické náročnosti budovy, profesionální půdorys nemovitosti a profesionální nafocení, příp. videoprezentaci.

3 Zpracování prezentace a export na servery

Veškeré podklady zpracujeme do profesionální prezentace, zajistíme export na nejnavštěvovanější realitní servery. V dalším kroku spárujeme nabízenou nemovitost s poptávkou v interním systému.

4 Marketing nemovitosti

Marketing zahrnuje inzerci na nejvýznamnějších placených realitních serverech, pravidelné topování nabídky, instalaci prodejního banneru na nemovitost, placenou reklamu, příp. letákovou kampaň a tištěnou inzerci v místních médiích. Vše na základě domluveného marketingového plánu.

5 Realizace prohlídek

Příprava dokumentace pro zájemce včetně její prezentace, energetického štítku apod. Před samotnou prohlídkou důkladně prověřujeme každého zájemce a zjištujeme základní údaje, motivaci ke koupi, způsob financování…

6 Pravidelný report klientovi

Klientovi zasíláme pravidelnou zpětnou vazbu o vývoji realitního případu. Analýzu úspěšnosti marketingových aktivit, výsledky inzerce a reklamy, rekapitulaci provedených prohlídek, další plánované kroky, příp. další doporučení klientovi.

7 Příprava a podpis smluvní dokumentace

Připravíme rezervační smlouvu, dohodu o složení blokovacího deposita, zajistíme vypracování kupní smlouvy, smlouvy o úschově (dle domluvy lze zajistit bankovní či notářskou úschovu). Zprostředkujeme samotný podpis smluvní dokumentace, podání návrhů na vklad na katastr, vč. zajištění kopií a následné uvolnění peněz z úschovy dle smluvních podmínek. Pro kupujícího zdarma vypracujeme přiznání k dani z nabytí nemovité věci.

8 Předání bytu a poprodejní servis

Připravíme předávací protokol, zápis aktuálních stavů energií (elektřina, plyn, voda), jejich přepis na nového majitele, přepis na SVJ, případně družstvu.