Profesionální focení nemovitostí = základ úspěšného prodeje

Fotografické služby

Profesionální focení není jen o vyfocení prostoru či objektu. Jde o to, že fotografie mají sloužit účelu reprezentace a mají Vám vydělávat peníze. Kvalitní fotografii se Vám většinou nepodaří vyfotit v rychlosti na telefon bez předchozí přípravy. Právě fotografie u nemovitostí jsou přímo to, co potenciální zájemce zaujme nejvíce. Vyplatí se proto věnovat jim chvíli času a soustředit se na to, aby byly opravdu reprezentativní.

Proto naše služba zahrnuje i profesionální dekoraci a design prostoru (home staging), bytových i nebytových prostor, také možný úklid a případné vyklizení nemovitosti. Následně náš fotograf vyfotí profesionální snímky, které podtrhnou klady vaší nemovitosti a obsáhnou celý prostor.

Cílem je vytvořit co nejpoutavější fotografii nejen kvůli její propracovanosti a estetice, ale i pro samotné představení prostoru. Každý má totiž svůj prostor nastavený funkčně, aby mu vyhovoval, ale pro prezentaci či prodej je zapotřebí více, a to dokážeme zařídit. Na základě prohlédnutých fotografií a přečtení pár základních informací se totiž zájemci rozhodují, jestli budou chtít osobní prohlídku s makléřem. A právě ta je tím prvním vážným krokem k úspěšnému prodeji nebo pronájmu.

 

 

Kontaktujte nás - pomůžeme Vám.

*
*
*
*
phone: