Byt 3+1 Poděbrady

Byt 3+1 Poděbrady Byt 3+1 Poděbrady
Byt 3+1 Poděbrady Byt 3+1 Poděbrady
Byt 3+1 Poděbrady Byt 3+1 Poděbrady
Byt 3+1 Poděbrady Byt 3+1 Poděbrady
Byt 3+1 Poděbrady Byt 3+1 Poděbrady
Byt 3+1 Poděbrady Byt 3+1 Poděbrady

Popis nabídky

Nabízím Vám byt v osobním vlastnictví, v klidné lokalitě Poděbrad. Dispozice bytu je 3+1 o velikosti 90m2, jedná se o 2. patro bez výtahu. Byt je dispozičně výborně řešen, vstup do všech místností je z prostorné chodby. Na pravé straně chodby jsou dva pokoje, sloužící jako ložnice a dětský pokoj. Okna těchto místností jsou na severozápad pro lepší spánek, a s výhledem do společné zeleně. Obývací pokoj s balkonem a kuchyň jsou na jihovýchod, pro velmi dobré celodenní světelné podmínky. Byt má samostatné vytápění plynovým kotlem, žádné rozpočítávání dle stavů.
Byt je po prvním majiteli, tudíž v původním a velmi zachovalém a udržovatelném stavu. Byt můžete ihned využívat, či rekonstruovat. Pro větší prostor ho přeměnit na 3+kk, tudíž vybourat příčku mezi obývacím pokojem a kuchyní, a zrušení spíže na opačné straně kuchyně. Na patře jsou vždy dva byty, tento byt je uprostřed, tudíž může dosáhnout nízkých nákladů. K bytu patří sklepní koje o velikosti 6m2, zároveň máte možnost využívat sušárnu a kolárnu v domě.
Byt se nachází v cihlové zástavbě malých bytovek. Dům má plastová okna, novou střešní krytinu, a prozatím nezateplený. S bytem máte i podílové vlastnictví přilehlé zeleně. V dlouholetém jednání je možnost výtahu na boční straně domu. Energetická třída uvedena "G", z důvodu prozatím neobdrženého energetického štítku.
Součástí bytu je garáž o velikosti 19m2, výklopnými vraty a přivedenou elektřinou. Tu posléze můžete pronajímat, vzhledem k dostatečnému počtu parkovacích míst mimo garážová stání.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky CEL19GS0072 Lokalita Obec Poděbrady Ulice Kozinova Cena Cena bytu: 3 700 000
Kontaktujte nás
email: phone:
captchaNačtete nový obrázek
Poloha zadaná inzerátem je ulice.